O projektu

Technický popis bytového domu:

Novostavba moderního bytového domu je navržena na pozemku v klidové části ulice B. Smetany v současné době velmi atraktivního Pražského předměstí. Řešený pozemek je v blízkosti Palackého náměstí v prostoru, který je územním plánem určen pro smíšenou bytovou výstavbu. Tato lokalita se vzrostlou parkovou zelení, která je součástí okolních bytových domů, je snadno dopravně přístupná z místních komunikací (Lipenská, Rudolfovská, Pekárenská) a je v docházkové vzdálenosti ke stanicím MHD. Jednotlivé bytové jednotky, které jsou orientovány především na jižní uliční stranu, jsou doplněny lodžií nebo plnohodnotným balkonem. K dispozici je také pro každý byt v přízemí objektu parkovací stání, v jednotlivých patrech skladové komory a společné centrální schodiště s výtahem.

V 1. nadzemním podlaží
je navrženo 14 parkovacích stání, 1 garážové stání a domovní příslušenství (schodiště s výtahem, trafostanice, domovní předávací stanice, technická místnost a prostor pro nádoby na domovní odpad).

Ve 2. až 4. nadzemním podlaží

jsou navrženy 4 bytové jednotky velikostní kategorie 3+kk, 2+kk a 1+kk, vstup je řešen ze společné chodby. Součástí každého bytu je balkon nebo lodžie s orientací jih nebo východ nebo západ. Bytové jednotky 3+kk mají orientaci jih nebo západ, 2+kk mají orientaci jih a bytové jednotky 1+kk mají orientaci sever a východ. Dále jsou na společné chodbě umístěny komory (sklepy) jako samostatné uzavřené prostory pro bytové jednotky na daném podlaží.

V podkroví

jsou navrženy 3 bytové jednotky velikostní kategorie 3+kk a 2+kk, vstup je řešen ze společné chodby. Součástí každého bytu je balkon nebo lodžie s orientací jih nebo západ. Bytové jednotky 3+kk mají orientaci jih nebo západ a bytová jednotka 2+kk má orientaci jih. Dále jsou na společné chodbě umístěny komory (sklepy) jako samostatné uzavřené prostory pro bytové jednotky na daném podlaží.

Postup výstavby:

Fotografie interiér

Fotografie exteriér

Půdorysy

Ukázky z výstavby

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
   
 

Kontaktujte nás

Radek Kujal
realitní makléř
telefon: 603 526 962
email: kujal@rondocb.cz

Michal Pavel
realitní makléř
telefon: 608 032 960
email: pavel@rondocb.cz